درباره شرکت ما

شرکت آرین نور پارس انرژی

 

شرکت آرین نور پارس انرژی در سال ۱۳۹۵ در پی نیاز صنایع بالا دستی کشور به تجهیزات پیشرفته صنعتی و ابزاردقیق و روشنایی پایه گذاری شد. هدف از راه اندازی این شرکت در نگاه نخست برطرف نمودن نیازهای صنایع کشور به تامین و ارائه خدمات در زمینه بازرگانی و در دورنمای آینده ارتقاء سطح دانش فنی و پژوهشی در صنایع مادر کشور از جمله معدن، سیمان، پتروشیمی و نفت و گاز بوده است. بدین منظور از ابتدا با بکارگیری نیروهای زبده و متخصص در زمینه های ذکر شده ، اقدام به شناسایی نیازهای موجود در کشور نموده و با برقراری ارتباط با شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی گام نخست را در رفع نیازهای اساسی صنعت ملی برداشتیم.

از ابتدای راه اندازی آنچه را که ما به عنوان سرلوحه کار خویش قرار دادیم، ارائه خدمات فنی به صنایع اصلی کشور بوده است و بنابراین بازرگانی تنها بخشی از هدف و حوزه فعالیت ما می باشد و آنچه که سبب شده تا علاوه بر امور بازرگانی، به دانش فنی موجود در زمینه های گوناگون دسترسی یابیم، تحقق آرمان تولید ملی و صنعت داخلی، بومی سازی دانش فنی کشور ایران و کاهش وابستگی به تولیدکنندگان برون مرزی بوده است.

در تمامی مراحل کار، رکن اساسی این شرکت که همواره مورد توجه ما بوده، احترام به مشتری و برآورده کردن نیازهای ایشان است. بدین منظور تمامی بخش های شرکت از جمله گروه های تخصصی فنی و بازرگانی تلاش مستمر در راستای شناسایی نیازهای مشتریان بخش صنعت و برآورده کردن آنها در کمترین زمان ممکن بوده است.

سوابق شرکت

۱۳۹۵

تاسیس شرکت

شرکت آرین نور پارس از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودرا آغاز کرد و با سال ها تجربه درزمینه صنعت برق از بزرگترین و معتبرترین مراکز تامین محصولات برق صنعتی به شمار می رود.